Doğrusu bu dilde yazılmış kayda değer bir blog henüz görmedim. Pek blogosfer insanı değilim gerçi, her ne kadar blog’umla uğraşsam da. Sanırım bu dildeki blogların çoğu ya eş dost için ya da belli bir konu üzerine (arabalar?) yazılan şeyleri içeriyor.

Bu konuya giriş paragrafından sonra, asıl bahsedeceğim konuya gireyim: Bir arkadaşımın blogu olduğunu öğrendim. Pek bakmadığı için adresini bile unuttuğunu söylediği blogu okuduğumda hayran kaldığımı söylemeliyim. Dili kullanışındaki mükemmelliği ve bir şeyleri ifade ediş tarzı öylesine güzel ki… Bu yüzden bu blogu salt bir web günlüğü olarak görmemek gerek. Blogun adı “we talked of death and this was life to us.” Yazan kişinin bir kadın olduğunu söylersem aklınıza ilk gelenin ne olacağını da biliyorum. Hayır, değil! Bahsettiği şeyler benim için, kendi deyimiyle “genç kız” yazılarından fazlası. O da bunun farkında elbet, ancak yazı yazma konusundaki güven eksikliği (hangimiz de yokki, Damla?) nedeniyle çekiniyor yazmaya devam etmeye.

Her ne kadar insanlar okusun diye yazmıyorsak da bu blogları, okuyan birilerinin olduğunu bilmek ve yorumlar almak her zaman güzeldir. Bu nedenle, tıklayınız buraya


This post has no comment.