Aslında tam olarak öyle değil. Ancak yazı başlığının biraz özetleyici olması gerekiyordu, bu yüzden öyle oldu. Her neyse… Konu şu ki;

Ne? bölümünü okuduysanız orada şöyle diyor:

Bu sayfayı neden yaptığıma gelince. Doğrusu buna direkt bir yanıtım yok. Bir tanesi, beni oyalayacak yeni bir şey -bir hobi- bulmak. Diğeri ise tanımadığım insanların sayfalarına bir şekilde ulaştığımda düşündüklerimle ilgili. İnsanların sevdikleri şeyler (müzik, film fanları, ya da kişisel sayfalar) için bir şeyler yapmaları aslında güzel bir şey. Her şeyden çabuk sıkılan birisi olarak, ya da en azından yapmaya başladığım şeyleri kısa süre sonra bırakan birisi olarak, insanların yıllarca devam ettirdikleri bu uğraşlarına gıptayla bakıyorum. Yüzlerce hit almak gibi bir amaçları olmadan, bu insanlar sevdikleri şeye emek harcıyorlar, ve dünyaya seslerini duyuruyorlar.

Burada yazdıklarım hala geçerli. İnsanların hevesle bıkmadan yaptıkları şeylere gıptayla bakıyorum. Diyeceğim şu ki, bu sayfadan bıktığımdan ya da sıkıldığımdan yazmıyor değilim. Ara sıra aklıma yazacak şeyler geliyor. Ancak üşeniyorum. Biraz da yazacaklarımı unutuyorum. O an için önemli gibi gelen bir konuya daha sonra ‘eeh’ diyorum. Olayın özü bu :)

Başka bir neden ise, anlatabileceğim şeyleri erteliyorum ve daha sonra güncelliğini kaybediyor. Bir ay önce gittiğim konseri ve yaşadığım düşkırıklığını burada şimdi anlatmak istemiyorum kısacası.

Her neyse, I hope to be back on track soon diyeyim, esenlikler dileyeyim.

Tags: ,

This post has 1 comment.

  1. Nagme
    24 Mar 07
    3:41

    “There are two kinds of people, those who finish what they start and so on …”

    :d