Bayadır yazmıyorum. Yazacak şeyler vardı, o zaman yazmak istemedim. Sonra da güncelliğini kaybetti. Boşver dedim. Yazacak şey çok aslında. Bazılarından bahsetmeye değmez, diğerleri ise geride kaldı. Örneğin, Depeche Mode konseriyle ilgili bir yazı yazmak istiyordum aylar önce, yazacağımı da söylemiştim. Diğer işlerden erteledim sürekli. Şu anda da bahsetmek istemeyeceğim detaylarla dolu, o yüzden gerek yok.

Her neyse, iki önceki yazımda dediğim gibi, hala yaşıyorum. Bir süredir sadece ev-okul okul-ev yaptım. Kısa süreli gezme-tozmalar dışında bu şekilde oldu hep. Bir gece konsere gittim, onu da tam izlemedim. Arkadaşla hava almak için dışarı çıktığımızda birinin tezgah açıp birçok kasedi 1 ytl’ye sattığını gördüm. İçinden ilginç şeyler çıkabilir diye bakınırken ‘Harika Çocuk Onur’un Ben Gardaşım adlı kült albümü gördüm. Beş yıl sonra ebay’de $100 edecek bir albüm :D

Bunlar dışında dediğim gibiydi. Kasımın ilk haftası bir konferans var, orada görevliyim geçen yılki gibi. Bu sefer Ankara’da olacak. Onun dışında iki hafta kadar önce TOEFL iBT’ye girdim. İki gün çalışarak girilen bir sınav için iyi bir sonuç alırım diye düşünüyorum. Bir de GRE’ye çalışmaya başladım. Ortalama bir şey alsam yeter. Ona da kasımın ilk haftası girmeyi düşünüyorum.
Arada başka şeyler de oldu. Onlar önemli değil. Bunun dışında okul var… Bu dönem hiç keyifli dersler almıyorum. Bilmem ne edebiyatı, bilmem ne şiiri, bilmem ne otu, bilmem ne boku. Modern Amerikan Romanı II diye bir ders var. O keyifli geçiyor. En azından ders sırasında, uzayda bir yer kapladığımı hissediyorum ve/veya fark ediyorum.

Tags: ,

This post has no comment.