28 Temmuz’da gittiğim İstanbul’dan dün döndüm. Güzel ve farklı bir tatildi. Çok güzel bir Depeche Mode konseri izledim. Hatta izlediğim en güzel ve özel konserdi. Bunun dışında gezdik, tozduk, içtik, eğlendik.

İstanbul’da rakı içelim dedik, geceye (tuz) biber eken biber gazından etkilendik kısa süre. Sabancı Üniversite’sine gittik bir şey için. Rodin’e gitmek gibi birkaç planı iptal ettik. Bunlar dışında sıcaktan dolayı vantilatör karşısında oyalanmak ve dinlenmek dışında bir şey yapmadım çok.

Beni şaşırtan ve çok sevindiren bir şey, aradığım iki kitabı bulmam oldu. Bir süredir amazon.com’dan sipariş vermeyi düşünürken, bulmayı hiç ummadığım bu iki kitabı bulmak çok sevindirdi.

Dönüşle birlikte sayfamda birkaç değişiklik de yapmış bulunuyorum. Bir tanesi pek gözle gözükmeyecek olan WordPress 2.0.4’e güncellemiş bulunmam. Diğeri ise film yorumlarımı farklı bir eklenti ile gösteriyor olmam. Artık WP-Ratings Plugin kullanıyorum. Bu sayede uzun eleştiri yazmadığım filmlere kısa şeyler yazabiliyorum. Ana sayfada ise Starred Review kullanmaya devam ediyorum.


This post has 2 comments.

 1. gözde
  08 Aug 06
  12:56

  Depeche Mode konserinde ulaşımda çok rahatlık sağladıklarını da söylemelisin. Gittiği gibi geldin zaten. Ben yollarda kalacak gecenin bir yarısında diye bekliyordum. :d

  Rakı Alper’in üzerine yapışan etiketlerden biri oldu. İçtikçe içesi geliyor. İçtikçe daha dinçleşiyor. Anlayamıyorum.

 2. alper
  08 Aug 06
  13:48

  Depeche Mode konseriyle ilgili ayrı bir yazı yazacağım. Detaylar orada olacak :)