Angry AlienBu siteyi bulalı uzun zaman oldu. Aklıma geldikçe ara sıra bakarım. Yanda resimlerini gördüğünüz filmler dışında, Alien, Pulp Fiction, The Rocky Horror Picture Show, Texas Chainsaw Massacre gibi filmlerin 30 saniyelik, tavşanlarla yapılmış animasyonlarından oluşuyor. Oldukça güzel şeyler ve izlemeye değer.

Ben burayı ufak tefek bir yer sanarken, bir gün bu siteye tekrarBunny bakındığımda, Titanic animasyonlarının, yeni çıkan Titanic DVD’sine konulduğunu öğrendim. Kısacası, oldukça popüler bir yermiş meğer.

Bu 30 saniyelik film animasyonları dışında, başka komik şeyleri de var. Benim en favori animasyonlarımdan biri PigeonKam!. Onun dışında, 77-78 yıllarında küçük bir kızın gerçek bir günlüğünden alınmış olanlar da oldukça ilginç ve güzel. Onlar da burada.

Tags: ,

This post has 4 comments.

 1. gözde
  04 Apr 06
  23:24

  Tim Burton’ın illustrasyonlarıyla süslenmiş birbirinden eğlenceli 23 hikayesinin bulunduğu kitabının internet sitesi:
  http://homepage.eircom.net/~sebulbac/burton

  Dayanamadım herkes okusun istiyorummmmm.

 2. nagme
  08 Apr 06
  1:21

  Another 30 second work (play) …Samuel Beckett’s ‘Breath’:

  CURTAIN

  1. Faint light on stage littered with miscellaneous rubbish. Hold about five seconds.

  2. Faint brief cry and immediately inspiration and slow increase of light together reaching maximum together in about ten seconds. Silence and hold for about five seconds.

  3. Expiration and slow decrease of light together reaching minimum together (light as in 1) in about ten seconds and immediately cry as before. Silence and hold about five seconds.

  CURTAIN

 3. radiognome
  08 Apr 06
  17:47

  Teşekkürler Nağme! ^:)^

  bu link’te Nağme’nin gönderdiği oyunla ilgili başlığı bulabilirsiniz.

 4. […] Angry Alien – 30 Saniyelik Tavşan Sineması yazım için yazdığı yorumda Beckett’in Breath adlı kısa ve sözsüz oyununu […]