Bu perşembe günleri sanırım beni öldürecek. Sabah yedide kalkıp, dokuzdaki ilk derse girmek ve saat üçte dersten çıkmak: aralıksız altı saat. Neyseki kafein gibi bir medeniyet var. Hepsi çok keyif aldığım dersler ama dönem sonuna doğru bu konuda ne düşünürüm bilmiyorum.

Bugün bir de kaşınıp, çok yorgun ve uykulu olmama rağmen, önce okulda oyalandım arkadaşları beklerken, sonra yemek yedik. Ardından birkaç küçük işi halledip Kızılay tarafında çay içtik evlere ayrılmadan önce.

Yazacağım bir research paper için Tomb Raider ve Tomb Raider: Cradle of Life DVD’lerini aldım. Nasıl içim gitti verdiğim paraya. Resident Evil ve Resident Evil 2 ise arkadaşta varmış, ondan ödünç alacağım. Başka bu tür hangi filmler var şu an düşünemiyorum. İçlerinden bir iki tanesini seçmek gerekecek. Niye bu #}$]#£ filmleri kullanarak yazıyorum? Sordunuz da söylemedim mi?!

Bu iki film dışında, önceden arayıp bulamadığım, bu yüzden korsanını almak durumunda kaldığım bir Türk filmini aldım. Yusuf Atılgan‘ın aynı adlı romanından uyarlanan Anayurt Oteli filmi odamı süsleyecek bir süre.

Tags:

This post has no comment.